Připravili jsme pro vás nové termíny seminářů.

Spouštíme nové internetové stránky!

Jste odbornĂ˝ pracovnĂ­k ve zdravotnictvĂ­?

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.

Potvrzuji, Ĺľe jsem odbornĂ­kem