WAY Venezia

Logo Way Venezia

 

 

 

 

ZEVNÍ SPOJENÍ

Hexagonální geometrie zevního spojení usnadňuje zhotovení protetické práce u komplexních protetických rekonstrukcí. 
Díky zvláštní geometrii hran hexagonu a pozornosti, která je při výstupní kontrole věnována přesnosti výrobního procesu, je možné výslednou protetickou práci umístit jednoduše a současně s absolutní přesností. To zajistí správné rozložení sil při minimalizaci rotačního fenoménu.

SPOLEHLIVOST

Zevní spojení s hexagonem má třicetiletou historii podloženou řadou odborných sdělení. Nabízí profesionálům absolutní spolehlivost korunovanou úspěchem při všech zvolených řešeních.

JEDNODUCHOST PROTETICKÉHO ŘEŠENÍ

Celosvětové rozšíření tohoto typu zevního spojení pomohlo vzniku široké škály standartních protetických možností. Všechny jsou podloženy spolehlivým a prověřeným pracovním postupem, díky čemuž můžeme předvídat výsledek naší práce.
Zevní umístění a výška hexagonu umožňuje i komplexní protetické rekonstrukce bezzubých čelistí včetně situací, kdy nabídka kosti je minimální a je nutné očetřit čelist pacienta pomací čtyř implantátů. Maximální možná vzájemná disparalelita implantátů může dosáhnout až 30°.  

 

 

POVRCH SYNTEGRA®

První biomimetrický povrch implantátu vycházející z původního italského výzkumu: Syntegra®, povrch nejlepší ve všech směrech.


  • první povrch s pravidelnou strukturou předdefinovaný na mikrometrické úrovni zaručující tu nejlepší osteointegraci
  • první povrch zhotovený laserem s předem stanovenou geometrií pokrývající celý povrch implantátu
  • první ošetření porchu, které nezpůsobuje kontaminaci povrchu impalntátu cizorodými látkami a zanechává naopak povrch zbavený posledních bariér, které by mohly bránit osteointegraci
  • první ošetření povrchuvznikající kontrolovaným výrobním procesem, které dokáže zahájit velmi komplexní biologický proces jakým osteointegrace je a umožní ji proběhnout s excelentním
     výsledkem
     

VÝHODY

- implantát se zevním spojením
- jediný implantát na světě s povrchem oštřeným laserem (Syntegra®) zaručující 100% čistotu povrchu
- průměry: 3,4-3,8-4,5-5,5
- délky: 9-10-11-12-13-15
- velké množství přímých i angulovaných abutmentů včetně zirkonových, lokátor, toronto atd.
- jeden společný zaváděcí set pro všechny tři typy implantátů WAY.

WAY Venezia