Way Extra

 

 

 

 

 

Implantáty poslední generace s povrchem Synthegra ošetřeným laserem jsou určeny k imediátní implantaci. Díky této možnosti lze pomocí implantátu Way Extra snížit počet provedených chirurgických intervencí a splnit tak očekávání pacientů, kteří vyžadují co nejkratší dobu léčby.

 

 

 

 

 

 

 

Široký závit Umožňuje implantátu proniknout do kosti s omezeným počtem otáček, což poskytuje lepší kontrolu upevnění.

 

Drážka v závitu v koronální třetině Snižuje kontaktní tlak v kosti a poskytuje větší řezné schopnosti.

 

Drážky ve druhé apikální třetině Značně zvyšují automaskující schopnost v místě kontaktu s dásňovou kostí, bez použití maskovacích prostředků.

 

Drážka ve spodní části závitu Snižuje krouticí moment, a tudíž usnadňuje zavedení; po uskutečněném zahojení zvětšuje kontaktní plochu kost-implantát.

 

 

 

 

  

Lehce sbíhající se krček
Zvětšuje prostor pro vytváření perimplantární kosti, aby vznikl po zahojení větší kostní objem a tedy lepší opora pro jemné tkáně.

 

 

 

Rozšířená drážka ve druhé apikální třetině Umožňuje implantátu proniknout lépe do dásňové kosti do post-extrakčního otvoru, čímž se zvýší primární stabilita.

 

 

 

 

Větší hloubka zavedení implantátu way Extra v post-extrakčním otvoru determinuje použití vhodných protetických komponentů.Protetika Aria díky konkávnímu profilu a větší výšce umožňuje provést protetizaci implantátu Extra do post-extrakční dásně a správně nastavit hojení měkkých tkání.Pro udržení estetického profilu vytvořeného během doby hojení, je nouzová geometrie kopírována v komponentech použitých během celého zákroku, od prvních fází až po definitivní zavedení implantátu. Počínaje fází hojení různé výšky krčku implantátu umožňují vhodně využít různé tloušťky dásní, účinně je přizpůsobit pro optimální estetiku.