gEASS.CZ S.R.O.

Geass.cz je mladá firma na českém a slovenském dentálním trhu. Naším hlavním cílem je  se věnovat oborům implantologie a piezochirurgie. Nabízet nejenom kvalitní produkty, ale také zajišťovat odborné semináře a školení. 

Geass S.r.L. Italy

GEASS je Italská společnost zaměřující se již 30 let na kvalitu v dentální implantologii, aby výsledkem byl vždy jen krásný úsměv. Výzkum a vývoj, spolupráce s předními univerzitami, profesionály v oboru a dokonalost výrobního procesu společnosti GEASS, to vše je optimálně propojeno ve vztahu mezi výrobou a vědou, zaručující inovativní, spolehlivé a bezpečné řešení.

Klub Way

Členem klubu se stává každý implantolog a zubní technik v ČR a SR, který pro svoji práci používá implantologický systém WAY 

Proč se stát členem implantologického klubu WAY?

  • práce s originálním implantologickým systémem s vlastní dlouholetým vývojem (ne plagiát!)
  • stálá technická i klinická podpora
  • chirurgické, piezochirurgické a implantologické semináře bez kurzovného
  • výrazné klubové slevy na zboží související s implantologii ( implantáty, abutmenty, augmentační materiály, membrány, piezochirurgie, atd. )
  • zprostředkování seminářů u zahraničních partnerů se slevou kurzovného
  • dobrá parta skvělých lidí - lékařů a zubních techniků :-)

 

Těšíme se na Vás ! 

 

Management

Michal Soukal - jednatel

Michal Soukal - jednatel

Michal je jednatelem společnosti Geass.cz s.r.o. V dentálním oboru se pohybuje od roku 2004. 

Odborní poradci

MUDr. et. MUDr. Gabriela Pavlíková

MUDr. et. MUDr. Gabriela Pavlíková

absolvovala lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Plzni v oboru stomatologie a všeobecného lékařství. Působila na chirurgické ambulanci a lůžkovém oddělení stomatologické kliniky FN v Plzni. Získala I.atestaci v oboru stomatologie a II.atestaci v oboru maxilofaciální chirurgie. Jejím hlavním zaměřením je implantologie, dentoalveolární chirurgie, maxilofaciální chirurgie.